Satilik Tarım arazisi, Retiro, Maule, Şili, Retiro, Maule, Chile

Satilik - Cod. 43383

  • Tipoloji: Tarım arazisi
  • Bölge: 4920 m²
  • Daire No: 0
  • Kat: 0

Vadi ve dağların güzel manzarasına sahip Şili'nin Yedinci Bölgesi, Region del Maule'de bulunan neredeyse 5 hektarlık arazi. Arazi, yumuşak eğimler ve düz arazilerin bir karışımıdır; ikincisi arazinin çoğunluğunu oluşturur.

Araziye ulaşım amacıyla kullanılan tüm yol ve patikalar iyi durumdadır.

Su bu bölgedeki kuyulardan sağlanıyor, ancak bunun sondaj yoluyla yapılması gerekecek. Yakınlarda bunu zaten yapmış, iki kuyu açarak nispeten iyi bir derinlikte başarıyla su bulan bir komşu var. Tesisin girişinden 800 metre uzakta bir elektrik direği bulunmaktadır, araziye hizmet verebilmek için yerel elektrik şirketinden hizmetin uzatılmasını talep etmeniz gerekecektir. Alternatif olarak, Şili'nin kırsal kesiminde yaşamaya giden birçok kişinin tercih ettiği bir seçenek olan güneş panellerini de satın alabilirsiniz.

Arazi geçmişte mera ve hayvan yetiştiriciliği için kullanılmıştı.

Bu arazi halihazırda yasal olarak her biri 5.000 m2'lik 8 parsele bölünmüş olup, bunlardan biri biraz daha büyüktür. Arazinizin bir kısmını satmaya karar verirseniz, bölünme zaten tamamlanmış olur ve böylece bir sürü evrak işinden, baş ağrısından ve paradan tasarruf etmiş olursunuz. Her arsanın, isterseniz satış yapmanıza olanak tanıyan kendi tapusu vardır.
Tüm evrakları tam olup arsanın borcu yoktur.

Şili'de mevzuata uygun olarak inşa ettiğiniz sürece sahibi olduğunuz arazi üzerine ev inşa etme hakkına sahipsiniz.

Arsa, Parral adlı ana kasabaya yarım saat, bölgenin ana şehri Talca'ya ise 45 dakika uzaklıkta. Sahile ulaşmak 40 dakika, dağlara ise 1 saat sürüyor.
Bölge, daha önce bahsedilenler de dahil olmak üzere ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz kasaba ve köylerle doludur. Ülkenin başkenti Santiago 4 saat uzaklıkta.

Arazinin bulunduğu bölgenin çevresinde, araziden en fazla yarım saat uzaklıkta çeşitli doğal turistik yerler bulunmaktadır. Bu bölgede ayrıca ziyaret edebileceğiniz ve çok makul bir fiyata mükemmel şaraplar satın alabileceğiniz birçok üzüm bağının bulunduğu "La ruta del vino" parkurunu da bulacaksınız.

Kışın hava soğuktur ancak nadiren 0°'nin altına düşer, yazın ise sıcaklık ortalama 28°'ye ulaşabilir. Ülkenin bu bölgesinde sonbahar ve ilkbahar çok hoş geçme eğilimindedir.

Satın almaya karar verdiğinizde, tüm evrak işlerinin Şili'de yapılması, tüm işlemi yasallaştıracak ve emanet hizmeti sağlayacak bir noterin gözetiminde yapılması gerekecektir. İşlem nispeten hızlı ve kolaydır.

Ülke, toprak, kültür vb. hakkında herhangi bir sorunuz varsa lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin; size rehberlik etmekten ve sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarım.

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB